Systemy fotometryczne w technologii światła białego
White Light Scanner Systems
Systemy fotometryczne to całościowe systemy pomiarowe 3D, których celem jest poprawa procesu produkcji i projektowania w przemyśle samochodowym i innych. Znaczenie pomiaru trójwymiarowego ciągle wzrasta, ponieważ pozwala on firmom przyśpieszyć wprowadzanie produktów na rynek, osiągać lepszą jakość i zmniejszać koszty produkcji oraz zwiększać zyski pochodzące z każdego produktu. Systemy firmy Hexagon Metrology oferują wspólne oprogramowanie i narzędzia do gromadzenia oraz analizy danych pochodzących z pomiarów trójwymiarowych – łącząc różne ośrodki i środowiska zaangażowane w opracowanie nowego produktu.


Hexagon Metrology WLS qFLASH


Hexagon Metrology WLS qFLASH to bezkontaktowe, wielozadaniowe urządzenie, które błyskawicznie przeprowadza pomiary 3D, tworzy raporty i na miejscu przeprowadza digitalizację powierzchni. Lekkie, poręczne i solidne urządzenie. Może być umieszczone na trójnożnym statywie lub też może być obsługiwane ręcznie. Służy do przeprowadzenia ultra-przenośnych pomiarów na części lub do bezpośredniej analizy pierwotnych przyczyn niezgodności (Root Cause Analysis – RCA).


» więcej

BLAZE 600M


Przenośny system pomiarowy w technologii światła niebieskiego BLAZE 600M to bezdotykowy skaner optyczny 3D do szybkiego pozyskiwania danych na halach produkcyjnych. Łącząc obrazy cyfrowe wysokiej rozdzielczości z oświetleniem opartym na niebieskim LED, system oferuje  dokładną kontrolę 3D w jednym wszechstronnym pakiecie.

Dzięki możliwości doboru pola widzenia, kilku trybom pozyskiwania danych oraz dwóm opcjom konfiguracji, BLAZE 600M bardzo łatwo dostosowuje się do różnego rodzaju materiałów i dostarcza wyniki pomiarowe dla inżynierii odwrotnej.» więcej

Hexagon Metrology WLS400M


Hexagon Metrology WLS400 jest następną generacją skanerów światła białego firmy Hexagon Metrology wyróżniającą się najnowszymi technologiami, włącznie z kamerami cyfrowymi wysokiej rozdzielczości, oświetleniem opartym na diodach świecących (LED), konstrukcją z włókna węglowego oraz szybkim gromadzeniem i przetwarzaniem danych.


» więcej

Hexagon Metrology WLS400A


System pomiarowy światła białego Hexagon Metrology WLS400A jest elastycznym rozwiązaniem dla metrologii warsztatowej w czasie rzeczywistym. Zbiera kompletne informacje wymiarowe z mierzonych przedmiotów niezależnie od ich wielkości, złożoności lub cech geometrycznych. To gotowe rozwiązanie przezwycięża wymagające warunki środowiskowe takie jak drgania, zmiany temperatury i oświetlenia i może być stosowane ze wszystkimi zwykłymi robotami przemysłowymi.


» więcejDrukuj Drukuj