Sondy dotykowe (stykowe)
Touch Trigger Probes
Firma Hexagon Metrology jest producentem sond dotykowych dla wydajnych i powtarzalnych pomiarów 3D. Cechuje je wytrzymałość, dokładność, łatwość zastosowania, względnie niskie koszty oraz doskonały dostęp do trudno dostępnych punktów pomiarowych. Oferujemy cztery wersje sond dotykowych (stykowych) z siłami pomiarowymi w zakresie od 0.055 N do 0.10 N. Gwintowane łączniki o średnicy M8 umożliwiają bezpośredni montaż, do niemal wszystkich istniejących na rynku ręcznych i automatycznych głowic pomiarowych.


HP-T – Sonda dotykowa (stykowa)


HP-T to niewielki moduł ze zintegrowaną sondą umożliwiającą pomiary we wszystkich kierunkach. W automatycznym trybie wymiany wyposażony jest w adapter kinematyczny, zainstalowany w magazynku wymiany modułów HR-R. Dostępny jest w czterech wersjach, z różnymi siłami pomiarowymi (niską, standardową, średnią i dużą).


» więcej
Sonda HP-TM


Sonda dotykowa (stykowa) HP-TM składa się z dwóch podstawowych części: montowanego modułu i korpusu sondy. Obie części połączone są za pomocą układu sprzęgła magnetycznego zapewniającego pozycjonowanie o powtarzalności 0.1 µm i umożliwiają ręczną lub automatyczną wymianę sondy bez potrzeby ponownej kalibracji.


» więcej
Sonda HP-T-RP


HP-T-RP jest wytrzymałą i dokładną sondą manualną, która może być zamontowana w różnych współrzędnościowych systemach pomiarowych, takich jak mosty, bramy, ramiona poziome, systemy ręczne lub CNC, urządzenia przenośne a nawet roboty.


» więcej


Drukuj Drukuj