Rozwiązanie skanujące Leica
Leica Scanning Solutions
Rozwiązania Leica T-Scan od Hexagon Metrology są jedyną dojrzałą technologią laserów przemysłowych dla pomiarów wielkoskalowych do 60m (Ø). W połączeniu z Leica Absolute Laser Tracker, rozwiązania Leica T-Scan umożliwiają operatorom szybkie zbieranie milionów punktów na praktycznie każdej powierzchni bez specjalnego przygotowania.


Leica T-Scan 5


Leica Absolute Tracker wprowadza skanowanie na nowy poziom doskonałości w przestrzeni pomiarowej do 60m (ø) w jednym przebiegu. Skaner Leica T-Scan 5 jest ponad 15 razy szybsz w porównaniu z poprzednim modelem urządzenia i umożliwia zachowanie niemal dwukrotnie większej odległości od przedmiotu mierzonego, dzięki czemu rejestracja danych, szczególnie w obszarach trudno dostępnych, jest bardziej efektywna.

Leica T-Scan 5 - bardzo szybki skaner ręczny


» więcej
Leica Absolute Scanner LAS-20-8


Zapewniając pełną funkcjonalność systemu skanowania laserowego na halach produkcyjnych, przystępny cenowo i łatwy w użyciu skaner Leica Absolute Scanner LAS-20-8 stanowi idealne urządzenie pomiarowe do digitalizacji 3D.

Zbierając dokładne dane chmury punktów w przestrzeni pomiarowej do 60 metrów laser LAS-20-8 łączy możliwości przeprowadzenia pomiarów z zachowaniem sześciu stopni swobody (6DoF) współrzędnościowej maszyny pomiarowej Leica Absolute Tracker AT960 z możliwościami lekkiego i ergonomicznego ręcznego skanera laserowego, tworząc kompletne i przyjazne dla użytkownika przenośne rozwiązanie do skanowania 3D.» więcej


Drukuj Drukuj