Rozwiązania Leica z sondami pomiarowymi
Leica Probing Solutions
Leica B-Probe to ręczne i zasilane bateryjnie urządzenie do pomiaru punktów skonstruowane z myślą o Leica Absolute Tracker AT402 - najbardziej przenośnym trackerze laserowym firmy Hexagon Metrology. Ze względu na wyjątkową przenośność, niewielkie rozmiary oraz bezprzewodowe działanie, urządzenie może dokonywać pomiarów w miejscach niedostępnych zarówno dla trackerów laserowych 3D, jak i tradycyjnych optycznych systemów pomiarowych.

Leica T-Probe, wysoko wydajne przenośne urządzenie do pomiaru ustanawia nowe standardy w przemyśle przez zwiększenie szybkości pomiaru punktów, automatyczną identyfikację trzpienia pomiarowego oraz wielofunkcyjne przyciski, które mogą być konfigurowane przez operatora.
Leica B-Probe


Dostosowanie do potrzeb: Leica B-Probe to ręczne urządzenie do pomiaru zaprojektowane z myślą o Leica Absolute Tracker AT402. Leica B-Probe mierzy trudnodostępne punkty 3D w przestrzeni pomiarowej do 20 m (ø). Dla bardzo dużych detali, które wymagają wysokiej dokładności pomiarowej przestrzeń pomiarowa może zostać rozszerzona bez utraty dokładności poprzez zmianę stanowiska pomiarowego


» więcej
Leica T-Probe


Leica T-Probe, przenośne urządzenie bezprzewodowe przeznaczone do sondowania ukrytych, trudnodostępnych punktów oraz pomiaru do 9 samochodów z jednego ustawienia trackera, ustanawia nowe standardy przez zwiększenie dokładności pomiaru i dziesięciokrotny wzrost szybkości pomiaru punktów.


» więcej


Drukuj Drukuj