Ramiona wysięgnikowe CMM
Single & Double Horizontal Arm CMMs
Korzyści płynące z wykorzystania współrzędnościowych maszyn pomiarowych o konstrukcji  wysięgnikowej firmy Hexagon Metrology, są szczególnie widoczne podczas kontroli części karoserii w przemyśle motoryzacyjnym lub ogromnych elementów w przemyśle lotniczym, stoczniowym, obronnym, maszynowym i kolejowym. Otwarta konstrukcja tych maszyn pozwala na bezpośredni dostęp do badanego elementu, co znacząco ułatwia ładowanie i rozładowywanie elementów. Ramię poziome może zostać zintegrowane jako element zautomatyzowanej linii produkcyjnej, na przykład przy montażu nadwozia samochodu (body-in-white).

W zależności od konfiguracji ramiona wysięgnikowe mogą realizować różnorodne zadania.
DEA BRAVO Console


The DEA BRAVO Console są technicznie zaawansowanym i opłacalnym rozwiązaniem dla elastycznej oraz dokładnej kontroli wymiarowej elementów cienkościennych, idealnym dla średniej wielkości części w środowisku przemysłowym.


» więcej

DEA BRAVO HA


BRAVO HA jest najwydajniejszą dostępną na rynku maszyną wysięgnikową firmy DEA. Zostało zaprojektowane do pracy w warunkach linii produkcyjnej. BRAVO HA to zoptymalizowane rozwiązanie przeznaczone do kontroli wymiarów nadwozia samochodowego i innych podzespołów. Wyjątkowy wygląd, innowacyjne materiały oraz zaawansowane rozwiązania techniczne pozwalają BRAVO HA osiągnąć najwyższą dokładność metrologiczną i dynamikę pracy w najsurowszych warunkach środowiskowych.


» więcej

DEA BRAVO HD


BRAVO HD to technologicznie zaawansowane i efektywne rozwiązanie przeznaczone do wszechstronnej i dokładnej kontroli wymiarów elementów cienkościennych takich jak kompletne szkielety nadwozia samochodów i mniejsze części tego typu. BRAVO HD należy do rodziny maszyn BRAVO, która obejmuje także BRAVO HP oraz BRAVO HA. BRAVO wykorzystuje precyzyjną konstrukcję mechaniczną, zintegrowany system kompensacji temperatury, wiele różnorodnych sond, głowic i akcesoriów oraz najnowocześniejsze oprogramowanie. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że ta maszyna współrzędnościowa doskonale sprawdza się podczas pracy w laboratoriach metrologicznych, przy kontroli dokładności wykonanych elementów oraz w laboratoriach wykorzystujących zaawansowane systemy wzorcowania detali przy użyciu zamocowań Meisterbock.


» więcej

DEA BRAVO HP


BRAVO HP został zaprojektowany tak, aby w optymalny sposób sprostać wymaganiom kontroli wymiarów i analizy nadwozi, podwozi i innych podzespołów w warunkach linii produkcyjnej. Maszyna charakteryzuje się wysoką dynamiką pracy i dokładnością pomiarów. BRAVO HP należy do rodziny BRAVO, która obejmuje także BRAVO HD oraz BRAVO HA. Rodzina BRAVO wykorzystuje precyzyjną konstrukcję mechaniczną, zintegrowany system kompensacji temperatury, wiele różnorodnych sond, głowice, przeguby i akcesoria oraz najnowocześniejsze oprogramowanie. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że ta maszyna współrzędnościowa doskonale sprawdza się podczas pracy w warunkach linii produkcyjnej, w laboratoriach metrologicznych i w pomieszczeniach kontroli dokładności.


» więcej

DEA MERCURY


Poziome ramię DEA MERCURY z serii współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM) powstało w wyniku synergii między spółkami grupy Hexagon Metrology. Zostało ono opracowane, aby zapewnić maksymalną elastyczność w różnych zastosowaniach. Urządzenie MERCURY jest dostępne w wersji ręcznej i automatycznej, a także jako ramię pojedyncze, podwójne oraz w konfiguracji wieloramiennej. Połączenie wydajności i niskiej ceny powoduje, że MERCURY stanowi idealne rozwiązanie dla klienta niezależnie od możliwości budżetowych.


» więcej

DEA TORO


DEA TORO to innowacyjna rodzina automatycznych wysięgnikowych maszyn pomiarowych przeznaczonych do kontroli wymiarów elementów karoserii oraz części wielkogabarytowych. TORO charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem ceny do wydajności; dostępne jest w konfiguracji toru jezdnego z główną prowadnicą przytwierdzoną do podłogi.


» więcej

DEA TRACER


DEA TRACER is a manual coordinate measuring and scribing device. Its construction features a horizontal arm that is ideal for measuring and scribing medium- to large-sized parts such as design models, mould and die cores, carpentry structures or sheetmetal parts.


» więcejDrukuj Drukuj