PC-DMIS EMS
PC-DMIS EMS
PC-DMIS jest podstawą EMS. Jest to oprogramowanie o otwartej strukturze przeznaczone do tworzenia programów pomiarowych na podstawie modeli CAD. PC-DMIS daje użytkownikowi narzędzia, jakich potrzebuje do pomiaru każdego rodzaju kształtu na dowolnej części za pomocą szerokiego zakresu maszyn pomiarowych.

Pakiet EMS to ściśle zintegrowana rodzina programów; programy te umożliwią firmom z różnych branż integrację modeli CAD, procesu produkcyjnego i kontrolnego w jeden system metrologiczny. Oprogramowanie łączy wiele strumieni danych pochodzących z różnych źródeł w jeden i zapewnia szeroki zestaw funkcji do analizy tych danych. Tworzy raporty w szerokim zakresie formatów odpowiednich dla różnych odbiorców. Wszystkie moduły wyglądają podobnie, istnieje możliwość wymiany danych i części programu pomiarowego miedzy nimi. Producenci stworzyli więc narzędzie, które zredukuje ilość błędnie wykonanych pomiarów, poprawi przepustowość i zminimalizuje koszty.

PC-DMIS 2017 R2


PC-DMIS 2017 R2 to najnowsza wersja wiodącego na świecie pakietu oprogramowania metrologicznego firmy Hexagon Manufacturing Intelligence dla współrzędnościowych maszyn pomiarowych.

Celem PC-DMIS 2017 R2 jest utrzymanie dużej stabilności produktu oraz poprawa jakości pracy użytkownika. Najnowsza wersja oprogramowania to kolejny znaczący krok naprzód z  większą ilością cennych udogodnień przekładających się na poprawę wydajności pracy na wszystkich etapach produkcji  .» więcej
PC-DMIS CMM


PC-DMIS® firmy Wilcox Associates jest wiodącym na świecie oprogramowaniem metrologicznym. Jest wykorzystywane przez liczne firmy do pomiaru produkowanych części o zróżnicowanych kształtach, wymiarach i tolerancjach. PC-DMIS sprawia, że zarówno kontrola zwykłych elementów pryzmatycznych jak i najbardziej skomplikowanych kształtów i powierzchni jest bardzo łatwa. Co więcej, oprogramowanie to spełnia wszystkie międzynarodowe standardy dla oprogramowania CMM, dzięki czemu zawsze możesz ufać rezultatom pomiarów.


» więcej
PC-DMIS Touch


PC-DMIS Touch is the new easy-to-use entry-level measurement software for probing applications with the ROMER Absolute Arm. It combines the simplicity of a touch-screen interface with the power of PC-DMIS measurement software.


» więcej
PC-DMIS Portable


PC-DMIS Portable wprowadza potężną metrologię na linię produkcyjną. Przenośne urządzenia pomiarowe zmieniły sposób, w jaki producenci monitorują swoje produkty. Dziś możliwe jest wykonanie większej ilości pomiarów i bardziej skomplikowanych analiz wyników w miejscu gdzie części są produkowane i składane.


» więcej
PC-DMIS Portable dla trackerów laserowych


PC-DMIS Portable dla trackerów laserowych jest częścią pakietu PC-DMIS, który został sprzedany na całym świecie w ponad 20’000 licencji i jest liderem na rynku pod względem całościowej kontroli 3D. PC-DMIS to jeden pakiet programów przeznaczony dla wszystkich urządzeń firmy Hexagon Metrology i potencjalnie dla wszystkich instrumentów produkowanych przez inne firmy. Jedno oprogramowanie to identyczna praca ze wszystkimi projektami kontrolnymi; takie rozwiązanie znacząco obniża koszty szkolenia i pozwala bardziej elastycznie wykorzystywać Twoich specjalistów.


» więcej
PC-DMIS Vision


Wprowadzamy wydajność PC-DMIS do pomiaru optycznego. Firma Wilcox Associates od dawna ustanawiała standardy w oprogramowaniu CMM wykorzystującym modele CAD. Teraz system PC-DMIS Vision wprowadza istniejące oraz nowe wydajne narzędzia do prac związanych z programowaniem i kontrolą części, przeprowadzaną przez optyczne maszyny pomiarowe.


» więcej
Oprogramowanie DataPage+ SPC


Czasy, gdy system analizy statystycznej (SPC) stosowany był opcjonalnie i gdy stanowił on jedynie ciekawostkę wartą wypróbowania już dawno minęły bezpowrotnie. Dziś każda firma, która chce być konkurencyjna wie, że SPC to najbardziej użyteczne urządzenie do kontroli procesów dostępne na rynku.

Nowe oprogramowanie DataPage+ zostało gruntownie i całkowicie zmodyfikowane, łącząc najlepsze cechy programów DataPage oraz Dataview w zupełnie nowym interfejsie użytkownika z otwartą bazą danych oraz z całkowicie dostosowanymi do indywidualnych potrzeb narzędziami do monitoringu i raportowania.» więcej
PC-DMIS Gear


PC-DMIS Gear ułatwia pomiar kół zębatych. Pomiar kół zębatych na maszynie CMM zawsze był zniechęcający. Podjęcie decyzji dotyczącej najlepszej metody kontroli i interpretacji wyników pomiaru przez długi okres było domeną ekspertów. Zwykła orientacja koła zębatego wymagała dosyć dużego doświadczenia od inżyniera. Oprogramowanie PC-DMIS Gear eliminuje te utrudnienia i sprawia, że osoby niebędące ekspertami będą mogły przeprowadzać szybkie i poprawne pomiary kół zębatych.


» więcej
PC-DMIS Blade


PC-DMIS Blade ułatwia opracowanie programów pomiarowych dla łopatek turbin. Oprogramowanie zostało zaprojektowane we współpracy z wieloma producentami łopatek; jest kompletnym rozwiązaniem przeznaczonym do analogowego skanowania przekrojów łopatek. Oprogramowanie PC-DMIS Blade zostało wyposażone w przyjazny GUI (graficzny interfejs użytkownika), który umożliwia szybką identyfikację części, wybór przekroju, który zostanie pomierzony oraz rozpoczęcie procesu skanowania. Skanowanie innego typu łopaty to kwestia łatwego określenia nowych parametrów. Nie jest potrzebne dodatkowe programowanie maszyny CMM.


» więcej
PC-DMIS NC


PC-DMIS NC® wprowadza sprawdzoną technologię PC-DMIS, najbardziej zaawansowanego na świecie oprogramowania CMM, do pracy przy kontroli części przez maszynę produkcyjną. Teraz, producenci w pełni mogą korzystać z sond CNC sprawiając, że pomiary wykonywane bezpośrednio przez maszynę produkcyjną są integralną częścią ich zaawansowanego procesu produkcji i kontroli jakości.


» więcej
PC-DMIS EDM Preset & Measure


PC-DMIS EDM Preset and Measure jest jednocześnie oprogramowaniem wykonującym łatwo i bezpiecznie zadania ustawiania wartości ustawczych elektrod, jak również oprogramowaniem wykonującym dokładną i  drobiazgową kontrolę jakości elektrod oraz obrabianych części. Oprogramowanie PC-DMIS EDM Preset and Measure zainstalowane na współrzędnościowej maszynie pomiarowej GLOBAL Silver firmy Hexagon Metrology tworzy niezwykle dokładną automatyczną stację roboczą CNC kontroli jakości, odpowiednią dla każdego gniazda produkcyjnego, niezależnie od jego poziomu automatyzacji.


» więcej
PC-DMIS IP


PC-DMIS IP łączy projekt i kontrolę. Inspection Planner składa się z dwóch części: IP Planner, może pracować jako moduł programu CAD lub osobno oraz IP Measure – moduł dla programu PC-DMIS. Korzystając jednocześnie z obu modułów, użytkownik może na podstawie modeli CAD zaplanować kontrolę, a następnie wykorzystać dowolny z pakietów  kontrolnych programu  PC-DMIS (CMM, Vision, NC, etc.) do przekształcenia planu w program pomiarowy. PC-DMIS Inspection Planner likwiduje przepaść między programami CAD i procesem kontroli.


» więcej
Single Touch Interface


Single Touch Interface™ (STI+) ułatwia dodawanie interfejsów użytkownika do PC-DMIS. STI+ pozwala  użytkownikom nie będącym ekspertami w dziedzinie CMM, prowadzić programy pomiarowe po minimalnym przeszkoleniu. Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm, w których operatorzy maszyn i personel pracujący na linii produkcyjnej muszą sprawdzić efekty swojej pracy, ale nie mają czasu, aby zostać ekspertami w dziedzinie CMM.


» więcej


Drukuj Drukuj