Oprogramowanie dla teodolitów i tachimetrów przemysłowych
Software for Theodolites & Laser Stations
Teodolity i tachimetry przemysłowe od firmy Hexagon Metrology zostały wyposażone w oprogramowanie o otwartej architekturze. Współrzędne 3D mogą zostać skopiowane na komputer i zapisane na karcie PCMCIA. Może zostać wykorzystane dowolne oprogramowanie do przetwarzania i kontroli danych. Otwarta architektura oprogramowania umożliwia łatwe nawiązanie połączenia z instrumentem przez system Windows®.


SpatialAnalyzer


Spatial Analyzer® (SA) to łatwy w użyciu, wielofunkcyjny pakiet oprogramowania metrologicznego mający zastosowanie do analizy wymiarów i kontroli detali stworzony z myślą o rodzinie przenośnych współrzędnościowych urządzeń pomiarowych firmy Hexagon Metrology.


» więcej
Rozwiązania DCP dla Leica TDRA6000 i AT401/402


DCP to całościowe rozwiązanie do montażu i kontroli elementów wielkogabarytowych bazujące na tachimetrach przemysłowych Leica Geosystems. Oprogramowanie rozwijane  jest przez naszego fińskiego partnera, firmę A.M.S. Accuracy Management Services Ltd i dostarczane przez firmę Leica Geosystems.


» więcej
Metrolog X4 dla Leica


Metrolog X4 for Leica współpracuje z trackerami laserowymi Leica Geosystems, wyposażonymi w sondę T-Probe oraz skaner Leica T-Scan. Co więcej, dostępnych jest ponad 50 interfejsów do maszyn CMM oraz PCMM. Wizualizacja graficzna pozwala na przeglądanie praktycznie każdego neutralnego lub natywnego pliku w formacie CAD. Program wyposażono w wydajne narzędzie pomiaru elementów geometrycznych, GD&T, generowanie raportów dostosowywanych do wymagań użytkownika oraz łatwy i szybki język programowania. Wymienione elementy programu wspomagają i upraszczają skomplikowany proces montażu i kontroli. Metrolog X4 for Leica dostępny jest w 19 językach.» więcej


Drukuj Drukuj