Oprogramowanie dla systemów wieloczujnikowych i optycznych
Software for Multisensor & Optical Systems
Dokładność wykonania Twoich produktów jest najlepiej widoczna podczas pracy z oprogramowaniem przeznaczonym dla systemów optycznych i wielosensorowych. Sprawdzone oprogramowanie pomiarowe PC-DMIS posiada również niezbędny w tym przypadku moduł PC-DMIS Visio, który został zaprojektowany z myślą o współpracy z pomiarowymi systemami optycznymi i wielosensorowymi.

Oprogramowanie integruje modele CAD bezpośrednio z procesem pomiarowym. W rezultacie użytkownik może pracować na trójwymiarowych modelach CAD i projektować, testować oraz edytować programy dla pomiaru optycznego i wielosensorowego. Technicy pomiarowi mogą bezpośrednio czerpać informacje z modelu – bez interwencji programisty.
PC-DMIS Vision


Wprowadzamy wydajność PC-DMIS do pomiaru optycznego. Firma Wilcox Associates od dawna ustanawiała standardy w oprogramowaniu CMM wykorzystującym modele CAD. Teraz system PC-DMIS Vision wprowadza istniejące oraz nowe wydajne narzędzia do prac związanych z programowaniem i kontrolą części, przeprowadzaną przez optyczne maszyny pomiarowe.


» więcej


Drukuj Drukuj