Oprogramowanie dla systemów obrabiarkowych
Software for 'On Machine Tool' inspection
W większości firm, błędy produkcyjne i konieczność poprawiania wytworzonych elementów to główne powody straty czasu i pieniędzy. Dobra wiadomość: błędy produkcyjne i przeróbki wynikają z problemów, które można łatwo rozwiązać. Sztuczka polega na znalezieniu słabych punktów – jest to możliwe za pomocą oprogramowania metrologicznego dla sond CNC takiego jak PC-DMIS NC.

W rezultacie PC-DMIS podbija świat produkcji CNC. Oprogramowanie PC-DMIS NC to zaawansowany system pomiarowy dla maszyn CNC. Monitoruje wszystkie zachodzące procesy, gdy część jest obrabiana przez maszynę. Pomiary w czasie rzeczywistym są faktem, a operator może bardzo szybko zidentyfikować wszystkie słabe punkty procesu produkcji.
PC-DMIS NC


PC-DMIS NC® wprowadza sprawdzoną technologię PC-DMIS, najbardziej zaawansowanego na świecie oprogramowania CMM, do pracy przy kontroli części przez maszynę produkcyjną. Teraz, producenci w pełni mogą korzystać z sond CNC sprawiając, że pomiary wykonywane bezpośrednio przez maszynę produkcyjną są integralną częścią ich zaawansowanego procesu produkcji i kontroli jakości.


» więcej


Drukuj Drukuj