Oprogramowanie dla systemów kontroli rur
Software for Tube Inspection Systems
Dewizą oprogramowani firmy Hexagon Metrology jest łatwość obsługi, stabilność i niemal intuicyjna obsługa. Firma Hexagon Metrology opracowała specjalistyczne oprogramowanie do pomiaru rur, które posiada możliwość automatycznego konfigurowania różnorodnych maszyn gnących.


TubeShaper


Opracowane z myślą o ramieniu pomiarowym ROMER Absolute Arm TubeShaper to najbardziej zaawansowane oprogramowanie pomiarowe, jakie kiedykolwiek wprowadziła na rynek firma Hexagon Metrology. Bazując na 30-letnim doświadczeniu zdobytym w procesie produkcji rur program łączy najlepsze cechy swoich poprzednich wersji z najnowocześniejszą technologią, aby stworzyć oprogramowanie, które nie tylko jest bardzo zaawansowane, ale także całkowicie intuicyjne, również dla użytkowników z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie pomiaru rur, instalacji rurowych oraz drutów giętych.

Zaprojektowany w celu maksymalnego zwiększenia wydajności i zmniejszenia ilości produktów wybrakowanych, TubeShaper, w przyjaznym dla użytkownika pakiecie, posiada bezpośrednie połączenie ze sterowanymi numerycznie giętarkami rur, funkcję automatycznego tworzenia planu pomiarowego oraz bezpośredniego importu modeli CAD.» więcej


Drukuj Drukuj