Oprogramowanie dla skanerów laserowych
Software for Laser Scanners
Oprogramowanie odgrywa kluczową rolę w użyciu skanerów laserowych. Wydajne programy wspomagają wykorzystanie skanerów laserowych współpracujących z przenośnymi ramionami pomiarowymi, trackerami laserowymi lub współrzędnościowymi maszynami pomiarowymi. Hexagon Metrology może wyprodukować doskonały pakiet programów, dostosowany do każdego zadania pomiarowego.


PC-DMIS Reshaper


Aplikacja PC-DMIS Reshaper dla ramion i skanerów ROMER: całościowe oprogramowanie do przetwarzania chmur punktów 3D przeznaczone dla użytkowników, którzy potrzebują pracować na szybko wygenerowanych chmurach punktów i uzyskiwać wysokiej jakości siatki 3D za niewygórowaną cenę.


» więcej
PolyWorks®


Jeśli odlewasz, frezujesz, wytłaczasz lub modelujesz zawsze możesz polegać na oprogramowaniu PolyWorks, które zapewni kompletne rozwiązania dla Twojego procesu produkcji. Oprogramowanie PolyWorks dostępne jest jako całościowy pakiet lub jako dwa osobne programy – pakiet do kontroli chmur punktów oraz pakiet do inżynierii odwrotnej.


» więcej
Metrolog X4 dla Leica


Metrolog X4 for Leica współpracuje z trackerami laserowymi Leica Geosystems, wyposażonymi w sondę T-Probe oraz skaner Leica T-Scan. Co więcej, dostępnych jest ponad 50 interfejsów do maszyn CMM oraz PCMM. Wizualizacja graficzna pozwala na przeglądanie praktycznie każdego neutralnego lub natywnego pliku w formacie CAD. Program wyposażono w wydajne narzędzie pomiaru elementów geometrycznych, GD&T, generowanie raportów dostosowywanych do wymagań użytkownika oraz łatwy i szybki język programowania. Wymienione elementy programu wspomagają i upraszczają skomplikowany proces montażu i kontroli. Metrolog X4 for Leica dostępny jest w 19 językach.» więcej
SpatialAnalyzer


Spatial Analyzer® (SA) to łatwy w użyciu, wielofunkcyjny pakiet oprogramowania metrologicznego mający zastosowanie do analizy wymiarów i kontroli detali stworzony z myślą o rodzinie przenośnych współrzędnościowych urządzeń pomiarowych firmy Hexagon Metrology.


» więcej


Drukuj Drukuj