Oprogramowanie dla maszyn CMM
Software for CMMs
Nie ważne jaka część musi zostać zmierzona: dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu,  pomiary są niezwykle łatwe. Klasycznym oprogramowaniem dla współrzędnościowych maszyn pomiarowych jest PC-DMIS, wiodące oprogramowanie CMM. Jeśli wymagany jest pomiar bardziej skomplikowanych elementów, doskonałym oprogramowaniem do kontroli wymiarów jest QUINDOS. Surfer EVO to również wydajne i wszechstronne oprogramowanie. Szybko przekształca on surowe dane pomiarowe uzyskane bezpośrednio z procesu produkcji w cenne informacje.

Skanowanie przy użyciu systemów pomiarowych DEA daje najlepsze rezultaty w połączeniu z oprogramowaniem DIGISCAN, natomiast do celów statycznej obróbki danych właściwym wyborem jest pakiet DataPage. Ostatnią, ale niemniej ważną aplikacją jest PolyWorks. Oprogramowanie to jest kompatybilne z niektórymi maszynami współrzędnościowymi DEA.
PC-DMIS CMM


PC-DMIS® firmy Wilcox Associates jest wiodącym na świecie oprogramowaniem metrologicznym. Jest wykorzystywane przez liczne firmy do pomiaru produkowanych części o zróżnicowanych kształtach, wymiarach i tolerancjach. PC-DMIS sprawia, że zarówno kontrola zwykłych elementów pryzmatycznych jak i najbardziej skomplikowanych kształtów i powierzchni jest bardzo łatwa. Co więcej, oprogramowanie to spełnia wszystkie międzynarodowe standardy dla oprogramowania CMM, dzięki czemu zawsze możesz ufać rezultatom pomiarów.


» więcej
QUINDOS Basic


QUINDOS jest najmocniejszym narzędziem analitycznym dla wielu typów współrzędnościowych maszyn pomiarowych, mającym różnorodne zastosowanie, głównie w energetyce, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i budowy maszyn. Struktura bazy danych zawiera wszystkie dane pomiarowe, udostępniając je do dalszego przetwarzania i raportowania. Posiadanie specjalnych funkcji poprawia wydajność procesu pomiarowego.


» więcej
PolyWorks®


Jeśli odlewasz, frezujesz, wytłaczasz lub modelujesz zawsze możesz polegać na oprogramowaniu PolyWorks, które zapewni kompletne rozwiązania dla Twojego procesu produkcji. Oprogramowanie PolyWorks dostępne jest jako całościowy pakiet lub jako dwa osobne programy – pakiet do kontroli chmur punktów oraz pakiet do inżynierii odwrotnej.


» więcej
Oprogramowanie DataPage+ SPC


Czasy, gdy system analizy statystycznej (SPC) stosowany był opcjonalnie i gdy stanowił on jedynie ciekawostkę wartą wypróbowania już dawno minęły bezpowrotnie. Dziś każda firma, która chce być konkurencyjna wie, że SPC to najbardziej użyteczne urządzenie do kontroli procesów dostępne na rynku.

Nowe oprogramowanie DataPage+ zostało gruntownie i całkowicie zmodyfikowane, łącząc najlepsze cechy programów DataPage oraz Dataview w zupełnie nowym interfejsie użytkownika z otwartą bazą danych oraz z całkowicie dostosowanymi do indywidualnych potrzeb narzędziami do monitoringu i raportowania.» więcej
I++ Simulator


The I++ Simulator option is a stand-alone software package for the simulation of the complete measuring process. Realistic and comprehensive collision monitoring can only be carried out by visualising the complete process (machine, sensor, tool changers, tools, fixture and part).


» więcej
PC-DMIS EDM Preset & Measure


PC-DMIS EDM Preset and Measure jest jednocześnie oprogramowaniem wykonującym łatwo i bezpiecznie zadania ustawiania wartości ustawczych elektrod, jak również oprogramowaniem wykonującym dokładną i  drobiazgową kontrolę jakości elektrod oraz obrabianych części. Oprogramowanie PC-DMIS EDM Preset and Measure zainstalowane na współrzędnościowej maszynie pomiarowej GLOBAL Silver firmy Hexagon Metrology tworzy niezwykle dokładną automatyczną stację roboczą CNC kontroli jakości, odpowiednią dla każdego gniazda produkcyjnego, niezależnie od jego poziomu automatyzacji.


» więcej
DEA DIGISCAN


DIGISCAN to automatyczny systemem ciągłego skanowania do digitalizacji powierzchni i konturów dowolnego kształtu za pomocą współrzędnościowych maszyn pomiarowych Hexagon Metrology wyposażonych w analogowe sondy skanujące. Zapewnia doskonałe, uniwersalne środowisko dla modelowania i kopiowania matryc oraz form, inżynierii wstecznej, szybkiego prototypowania i lekkiego frezowania przez obrabiarki kopiujące oraz przy produkcji matryc i form.


» więcej


Drukuj Drukuj