Oprogramowania dla trackerów laserowych
Software for Laser Tracker Systems
Silna konkurencja i potrzeba minimalizacji kosztów wymuszają ścisły monitoring cykli produkcji oraz szybszą kontrolę dokładności w celu ograniczenia przerw w pracy. Jeśli chcesz odnieść sukces w tych warunkach potrzebujesz możliwie najlepszego wsparcia.

Hexagon Metrology oraz partnerzy produkujący specjalistyczne oprogramowanie znają wymagania klientów i opracowują wiarygodne, dostosowane do potrzeb użytkowników  oprogramowanie, które doskonale współpracuje z trackerami laserowymi.
SpatialAnalyzer


Spatial Analyzer® (SA) to łatwy w użyciu, wielofunkcyjny pakiet oprogramowania metrologicznego mający zastosowanie do analizy wymiarów i kontroli detali stworzony z myślą o rodzinie przenośnych współrzędnościowych urządzeń pomiarowych firmy Hexagon Metrology.


» więcej
PC-DMIS Portable dla trackerów laserowych


PC-DMIS Portable dla trackerów laserowych jest częścią pakietu PC-DMIS, który został sprzedany na całym świecie w ponad 20’000 licencji i jest liderem na rynku pod względem całościowej kontroli 3D. PC-DMIS to jeden pakiet programów przeznaczony dla wszystkich urządzeń firmy Hexagon Metrology i potencjalnie dla wszystkich instrumentów produkowanych przez inne firmy. Jedno oprogramowanie to identyczna praca ze wszystkimi projektami kontrolnymi; takie rozwiązanie znacząco obniża koszty szkolenia i pozwala bardziej elastycznie wykorzystywać Twoich specjalistów.


» więcej
PolyWorks®


Jeśli odlewasz, frezujesz, wytłaczasz lub modelujesz zawsze możesz polegać na oprogramowaniu PolyWorks, które zapewni kompletne rozwiązania dla Twojego procesu produkcji. Oprogramowanie PolyWorks dostępne jest jako całościowy pakiet lub jako dwa osobne programy – pakiet do kontroli chmur punktów oraz pakiet do inżynierii odwrotnej.


» więcej
Metrolog X4 dla Leica


Metrolog X4 for Leica współpracuje z trackerami laserowymi Leica Geosystems, wyposażonymi w sondę T-Probe oraz skaner Leica T-Scan. Co więcej, dostępnych jest ponad 50 interfejsów do maszyn CMM oraz PCMM. Wizualizacja graficzna pozwala na przeglądanie praktycznie każdego neutralnego lub natywnego pliku w formacie CAD. Program wyposażono w wydajne narzędzie pomiaru elementów geometrycznych, GD&T, generowanie raportów dostosowywanych do wymagań użytkownika oraz łatwy i szybki język programowania. Wymienione elementy programu wspomagają i upraszczają skomplikowany proces montażu i kontroli. Metrolog X4 for Leica dostępny jest w 19 językach.» więcej
Rozwiązania DCP dla Leica TDRA6000 i AT401/402


DCP to całościowe rozwiązanie do montażu i kontroli elementów wielkogabarytowych bazujące na tachimetrach przemysłowych Leica Geosystems. Oprogramowanie rozwijane  jest przez naszego fińskiego partnera, firmę A.M.S. Accuracy Management Services Ltd i dostarczane przez firmę Leica Geosystems.


» więcej
emScon


Nowa wersja emScon umożliwia sterowanie trackerami laserowymi Leica Geosystems za pomocą dowolnego systemu operacyjnego, a także przeglądarki internetowej, pozwalając Ci na doskonałą integrację trackera laserowego z oprogramowaniem, którego używasz.

Zapewniając niezrównaną elastyczność i intuicyjny interfejs, emScon zwiększa rentowność wykorzystania trackerów laserowych Leica Geosystems podczas pomiaru współrzędnych, automatyzacji, kalibracji robotów oraz sterowania maszynami.» więcej
ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» więcej


Drukuj Drukuj