Nasz rebranding

Rebranding Hexagon Metrology

Indywidualne firmy, które tworzą Hexagon Metrology, istnieją na rynku od wielu dziesiątek lat, a w kilku przypadkach nawet ponad wiek. Marki te nie tylko są rozpoznawalne, ale również darzone zaufaniem w przemyśle metrologicznym. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i z tego, jakie znaczenie w dzisiejszym świecie ma Hexagon Metrology. Z ogromną determinacją nadal będziemy przekazywać zdobyte przez nas doświadczenie odzwierciedlające głębokie zakorzenienie naszej firmy w świecie innowacji technologicznej.

Aby jeszcze w większym stopniu zestroić się z zaletami naszej macierzystej firmy Hexagon oraz jej synergią, rozpoczęliśmy proces rebrandingu Hexagon Metrology. Zaktualizowana strategia marki ustanawia Hexagon Metrology naszą podstawową marką wchodzącą na rynek, podkreśla naszą jedność oraz wspólne zobowiązania na rzecz odnowionych założeń oraz udoskonalonej wizji firmy Hexagon. Otwieramy nowy rozdział w naszej historii.

Jesteśmy przekonani, że nowa marka zdoła uchwycić naszą istotę, a także pozwoli na dalsze wykorzystanie naszych atutów jako światowej klasy innowatora w dziedzinie metrologii. Jako Twój globalny partner oraz osoby zaangażowane w Twój sukces, stale będziemy rozwijać, zwiększać oraz budować nasz potencjał, ponieważ patrzymy w przyszłość.

We are Hexagon Metrology – Where quality comes together.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

» Kontakt z nami

» Formularz

» E-mail

Kraków:
Tel/Fax +48 12 647 08 27

Warszawa:
Tel  +48 22 500 28 61/62/63
Fax +48 22 500 28 64Drukuj Drukuj