Maszyny CMM na halę produkcyjną
CMMs designed and built for the shop floor
Warunki panujące na linii produkcyjnej mogą sugerować, że uzyskanie dokładnych wyników pomiarów w fabryce jest niemożliwe. Jednakże przy użyciu specjalistycznych, wzmocnionych współrzędnościowych maszyn pomiarowych od firmy Hexagon Metrology, dokładność pomiaru zapewniona jest nawet w środowisku produkcyjnym. Nasze maszyny idealnie sprawdzają się w procesie oszczędnej produkcji (lean manufacturing) – zautomatyzowana kontrola możliwa jest w miejscu produkcji. Specjalistyczne oprogramowanie umożliwi nawet niedoświadczonym pracownikom łatwą kontrolę części metodą „wskaż i kliknij”. Maszyny tej klasy utrzymują wysoką dokładność pomiarów podczas pracy w szerokim zakresie temperatur otoczenia. Dzięki szczególnym rozwiązaniom ułatwiającym pracę w warunkach linii produkcyjnej oraz automatycznej kompensacji temperatury, wydajność maszyny nie ulega obniżeniu z powodu drgań i kurzu.


GLOBAL SF


GLOBAL SF jest idealną współrzędnościową maszyną pomiarową do kontroli wymiarowej w środowisku warsztatowym, zazwyczaj charakteryzującym się dużymi zmianami temperatury, drganiami i zapyleniem. Dzięki połączeniu rozwiązań technicznych i najnowocześniejszego oprogramowania, ten model maszyny zapewnia wysoką klasę dokładności i niezawodności nawet w przedziale temperatur od 15 do 30 °C. Wysoka wydajność skanowania sprawia, że GLOBAL SF jest najbardziej odpowiednią współrzędnościową maszyną pomiarową zapewniającą kontrolę procesu produkcyjnego.


» więcej

TIGO SF


TIGO SF to wszechstronna, nie zasilania sprężonym powietrzem, wysokiej wydajności współrzędnościowa maszyna pomiarowa przeznaczona do pracy w warunkach hali produkcyjnej. Jej solidna i trwała konstrukcja zapewnia bardzo dokładne pomiary, a innowacyjna koncepcja obsługi upraszcza kontrolę wymiarową elementów i otwiera świat metrologii dla wszystkich.

Zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach, TIGO SF jest w pełni chroniona osłonami i miechami - jest idealnym połączeniem solidności, innowacyjności oraz elastyczności.

Dzięki swojej konstrukcji wspornikowej TIGO SF zapewnia swobodny dostęp do przestrzeni pomiarowej z trzech stron i oferuje optymalną dostępność dla załadunku / rozładunku części oraz programowania pomiaru. Gruby granitowy stół roboczy z gęstą siatką otworów sprawia, że mocowanie części jest łatwe i szybkie.» więcej

7.10.7 SF


Hexagon Metrology 7.10.7 SF to wytrzymała i solidna współrzędnościowa maszyna pomiarowa zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach. Zainspirowana przez ponad 15 lat doświadczenia w produkcji maszyn shop-flor (na linię produkcyjną) oraz wykorzystująca sprawdzone technologie, została przetestowana w najcięższych warunkach produkcyjnych.

Dodatkowe funkcje zwiększające użyteczność i oferujące większe możliwości dla opratorów maszyn produkcyjnych powodują że 7.10.7 SF jest idealna dla kontroli jakości na pierwszej linii. Łatwa i ekonomiczna w użyciu, z niskimi kosztami początkowymi oraz prostą konserwacją, to prosty wybór dla wymagającego otoczenia.» więcej

Leitz SIRIO Xi


Leitz SIRIO coordinate measuring machines have a long tradition of high-end technology in production metrology. The genes inherited by the youngest member of the SIRIO family have all the ingredients for a special mission: to raise metrology in the manufacturing environment to a new level.


» więcej

Leitz SIRIO SXMaszyny Leitz SIRIO SX firmy Hexagon Metrology zapisują kolejny rozdział w pełnej sukcesów historii linii CMM Leitz SIRIO. Już od dziesięcioleci współrzędnościowa maszyna pomiarowa sprawdza się w zakresie zapewniania jakości przy produkcji mechanizmów napędowych. Dzięki wyposażeniu w magazyn narzędziowy, stół obrotowy i system paletowy Leitz SIRIO SX może sprostać niemal nieograniczonej liczbie zadań pomiarowych.


» więcejDrukuj Drukuj