Kluczowe wartości
RENTOWNOŚĆ
W naszym działaniu najważniejsza jest wysoka efektywność, możliwa dzięki określaniu konkretnych celów i wspólnym staraniom zmierzającym do ich osiągnięcia.

PROFESJONALIZM
Znamy się na tym, co robimy, i w profesjonalny, pełen zaangażowania sposób dążymy do sprawnego spełnienia oczekiwań naszych klientów.

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY
Wiemy, że miarą naszych sukcesów są sukcesy naszych klientów. Dlatego wspólnie z partnerami określamy ich potrzeby i szukamy sposobów sprostania im.

INNOWACYJNOŚĆ
Wiemy, że spełnianie wciąż zmieniających się potrzeb klientów wymaga innowacyjnego myślenia, a okazje biznesowe należy doceniać i odpowiednio wykorzystywać.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nie obawiamy się innowacyjnych rozwiązań — zdecentralizowana struktura naszej firmy ułatwia podejmowanie błyskawicznych decyzji i pozwala odkrywać nowe możliwości.

ENTUZJAZM
Do pracy podchodzimy z pasją i dążymy z energią do osiągnięcia wszelkich ustalonych celów.

Firma Hexagon Metrology stanowi część grupy Hexagon (oznaczenie na giełdzie Nordic Exchange: HEXA B). Hexagon jest światowym liderem w dostarczaniu technologii pomiarowych, projektowania i wizualizacji. Klienci grupy Hexagon zajmują się projektowaniem, pomiarami i pozycjonowaniem obiektów oraz przetwarzaniem i prezentowaniem danych, a dzięki nam realizują swoje cele w sposób, który daje im przewagę na konkurencyjnym rynku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hexagon.com.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

» Kontakt z nami

» Formularz

» E-mail

Kraków:
Tel/Fax +48 12 647 08 27

Warszawa:
Tel  +48 22 500 28 61/62/63
Fax +48 22 500 28 64Drukuj Drukuj