Aktualności

Hexagon Manufacturing Intelligence zaprezentuje „fabrykę przyszłości” na konferencji HxGN LIVE 2017

23 Maj 2017

Norbert Hanke, prezes firmy, Doug Duchardt, przedstawiciel Hendrick Motorsports, oraz Dominic Gallello, przedstawiciel MSC Software, wezmą udział w prezentacji otwierającej konferencję

Firma Hexagon Manufacturing Intelligence ogłosiła, że Norbert Hanke, prezes firmy, przedstawi wizję Hexagonu dotyczącą przyszłości   produkcji w przemówieniu inauguracyjnym  międzynarodowej konferencji firmy Hexagon HxGN LIVE 2017. Prezentacja zatytułowana „Budując fabrykę przyszłości” będzie dotyczyć powstawania produktu od koncepcji   po efekt końcowy, przy użyciu najnowszych inteligentnych metod produkcji, a także różnorodnych etapów i procesów połączonych za pomocą cyfrowych technologii. Podczas przemówienia inauguracyjnego wraz z Norbertem Hanke wystąpi dwóch gości specjalnych. Doug Duchardt, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny 12-krotnego mistrza wyścigów samochodowych NASCAR Cup Series zespołu Hendrick Motorsports, opowie o procesie projektowania samochodu wyścigowego wspieranym przez proces przetwarzania danych w celu optymalnego podejmowania decyzji oraz szybkiego wdrażania rozwiązań podczas dokonywania analiz przed i po wyścigu. Dominic Gallello, prezes i dyrektor generalny MSC Software Corporation, omówi temat programów do symulacji wykorzystywanych w produkcji oraz przedstawi swój punkt widzenia dotyczący wykorzystania danych metrologicznych w procesie symulacji. Aby dokonać rejestracji i dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: www.hxgnlive.com.   

Trwająca cztery dni konferencja HxGN LIVE odbędzie się w dniach od 13 do 16 czerwca 2017 roku w ekskluzywnym hotelu The Venetian Resort Hotel w Las Vegas w stanie Nevada. Przyciągająca co roku tysiące uczestników konferencja HxGN LIVE obejmuje pięć sesji tematycznych — „Inteligentna produkcja”, „Geoprzestrzeń i geosystemy”, „Proces”, „Przemysł morski i energetyczny” oraz „Bezpieczeństwo i infrastruktura”. Konferencja jest okazją do zaprezentowania się liderów w dziedzinie myśli technologicznej oraz ekspertów firmy Hexagon, a także do przedstawienia szerokiego portfolio rozwiązań oraz niezliczonych nowinek powstałych w wyniku współpracy zespołów firmy Hexagon. Najpopularniejszy temat konferencji „Wspaniałe historie rozpoczynają się w Hexagon” niezmiennie przyciąga uczestników inspirującymi przemówieniami, ekskluzywnymi prezentacjami, najnowocześniejszymi technologiami, praktycznymi szkoleniami oraz możliwościami współpracy z partnerami na całym świecie.

„Imponujący program konferencji 2017 został poszerzony o specjalistyczne sesje dotyczące projektów i rozwiązań opartych na danych wykorzystywanych po to, by sprostać wyzwaniom z zakresu produkcji i metrologii. Razem z naszymi klientami, managerami i użytkownikami będziemy poznawać korzyści wynikające z zastosowania inteligentnych metod produkcji, które umożliwiają osiągnięcie odpowiedniej jakości i produktywności w procesie produkcji części i zestawów montażowych oraz optymalizację procesów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż nasi klienci biorą udział w kształtowaniu potencjalnego i przyszłego rozwoju naszych technologii. Cieszymy się, że możemy powitać naszych gości na konferencji HxGN LIVE w Las Vegas,” zapewnia Norbert Hanke, prezes Hexagon Manufacturing Intelligence. 

Użytkownicy oprogramowania metrologicznego PC-DMIS mogą dołączyć do społeczności Hexagon Manufacturing Intelligence podczas pierwszego światowego spotkania użytkowników na konferencji HxGN LIVE. Oprócz sesji programowania odbędą się również prezentacje na żywo w strefie technologii „The Zone”, o powierzchni ponad 120 000 ft², gdzie prezentowane będą rozwiązania firmy Hexagon i ponad 60 partnerów. Strefa „The Zone” umożliwia prezentację inteligentnych technologii w trakcie działania oraz przebiegu procesu produkcji w inteligentnej fabryce, opartym na ciągłym udoskonalaniu każdego etapu.


O firmie Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomaga producentom przemysłowym rozwijać przełomowe technologie dzisiaj, a jutro – produkty zmieniające życie. Jako wiodący specjalista w zakresie metrologii i produkcji, ekspert w sondowaniu, myśleniu i działaniu dzięki zbieraniu, analizie i aktywnemu wykorzystywaniu danych zapewniamy naszym klientom pewność w zwiększaniu produkcji i wydajności przy jednoczesnym ulepszaniu jakości produktów.

Przez sieć lokalnych centrów usługowych, zakładów produkcyjnych i działań komercyjnych na pięciu kontynentach kształtujemy zmiany w produkcji, aby stworzyć świat, w którym jakość zwiększa wydajność produkcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie HexagonMI.com.

Hexagon Manufacturing Intelligence jest częścią Hexagon (Nasdaq w Sztokholmie: HEXA B; hexagon.com), wiodący globalny dostawca technologii informacyjnych zwiększających jakość i wydajność w zastosowaniach geoprzestrzennych i przemysłowych.Pobierz

Newsy w języku angielskim

>Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne oświadczenia dla prasy w języku angielskim.Drukuj Drukuj